Рекомендації

Поради  щодо підготовки методичних матеріалів
творчого звіту вчителя інформатики за підсумками  роботи над методичною темою

          Матеріали творчого звіту необхідно розгорнути на окремій персональній сторінці даного блогу у розділі "Творчий звіт" з 27 - 31.03. 2015р.

         При формуванні текстової інформації уникайте загальних  висловлювань щодо проблеми над якою  працювали,  пишіть про те, що Ви особисто зробили, і як це вплинуло на результати професійної діяльності. Розширюйте вміст сторінки за допомогою гіпертексту.

         Почніть з теми над якою Ви працювали або продовжуєте працювати ( вкажіть дати).

        Умовно зміст сторінки творчого звіту можна поділити на три частини:

        1. Інформація про професійне зростання педагога ( можна розмістити  інформацію про персональне навчання з даної проблеми на тренінгах, вебінарах, конференціях і  про що маєте сертифікат/посвідку).
       1.1. Опанували певну педагогічну технологію (декілька технологій), методику, яку впровадили у практику і отримали результати.
        1.2. Особисте відвідування значимих для Вас семінарів, майстер-класів, відкритих уроків тощо.

          2. Методичні знахідки. Проявіть творчість і  фантазію, подайте найкращі Ваші  методичні та дикактичні розробки, наробки, які допомагають Вашим учням навчатись із задоволенням. Юлюструйте звіт, використовуйте переходи на веб-ресруси; додавайте посилання на фото та відеоматеріали.

          3. Результати. Поінформуйте колег про результати Вашої участі у професійних конкурсах, конференціях, про друковані/електронні видання, де розміщено статті, публікації; репортажі з відкритого уроку, на якому були присутні члени ММО; виступи на семінарах, майстер-класах. Поділіться про зміни, які відбулися при навчальній взаємодії з учнями, представте їх творчість.

      Напишіть про свої наміри стосовно постановки  перед собою завдань для подальшого самовдосконалення.

      Існує один нюанс розміром зі щастя: якщо людина не справляється з купою завдань, що на неї «звалюються», то в неї псується характер. Відомо: посієш характер - пожнеш долю. Хочете бачити нормальних, благополучних щасливих дітей - навчайте їх відповідно до справжніх потреб дітей і нових реалій суспільства. У цьому випадку діти не опираються навчанню, що відбувається сьогодні у звичайній масовій школі (А.О.Гін).  

Бажаю успіху!

Комментариев нет:

Отправить комментарий